Bianco Carrara Mermer | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Bianco Carrara Mermer

Bianco Carrara Mermer'i başarılı tasarım örnekleri ve şık dekorasyon ürünleri ile Ertaş Granit- Mermer kalitesinde üretilmektedir.

Doğal bir taş olan Bianco Carrara Mermer’i, İtalya’nın Carrara kentinden çıkartıldığı için bu ismi almıştır. Kendine özgü karakteristik bir yapısı bulunan Carrara Mermer gri renkli damarları ile beyaz mermer modelleri arasındaki en çok tercih edilen mermer modeli olmayı başka mermer modellerine bırakmamıştır. 

Dekorasyonda Sıklıkla Kullanılan Bir Mermer Çeşidi Olarak; Bianco Carrara Mermer

Gri geçişleri sayesinde çok daha modern bir görünüme sahip olan Bianco Carrara Mermer, aynı zamanda da beyaz temelli olduğundan dolayı bulunduğu ortama ekstra bir ferahlık sağlamaktadır. Son zamanlarda Carrara mermer masa, Carrara mermer sehpa, Carrara banko gibi modellerler karşımıza çıkan Bianco Carrara Mermer’i, aynı zamanda da dayanıklılığı sayesinde dış mekanlarda duvar kaplama, oymalı kolonlar ve heykel yapımında da kullanılmaktadır. 

Lord Şömine | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Bianco Carrara Mermer’in Özellikleri

  • Aşınmaya karşı oldukça dayanıklı ve sağlam bir beyaz mermer türüdür.

  • İtalyan beyaz mermer’i olarak da bilinen Bianco Carrara Mermer; iç ve dış mermer dekorasyonlarında sıklıkla kullanılmaktadır. 

  • Gri damarları sayesinde modern bir görünüme sahip olan Bianco Carrara Mermer, aynı zamanda da cila tutma özelliğine sahiptir. 

  • Sert bir yapısı olan Carrara Mermer’in darbelere karşı koruması oldukça fazladır.

  • Homojen bir yapıya sahiptir.

 

Cam Granit Masa | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Bianco Carrara Mermer Kullanım Alanları

Çok eski dönemlerden beri kullanılan Bianco Carrara Mermer, birçok farklı dekorasyon  alanında tercih edilmektedir. Özellikle son zamanlarda dış mekanların dekorasyonlarında sıklıkla karşımıza çıkan Carrara Mermeri, mermer kaplama ve dış cephelerde mükemmel bir görünüm oluşmasına neden olmaktadır. 

Ve aynı zamanda da beyaz temeli sayesinde ekstra bir ferahlık ve şık görünüm sağlayan carrara mermeri, ev dekorasyonlarında da mermer masa ve mermer sehpa olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Light Gümüş Orta Sehpa | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Bianco Carrara Mermer Çeşitleri

Bianco Carrara mermer çeşitleri Calacatta Oro, Calacatta Borghini, Calacatta Vagli, Calacatta White sıralanabilir. Bu mermer modellerinin birbirinden ayrılmasının en büyük sebebi, gri damarlarının genişliğidir.

Bianco Carrara Mermer ile ilgili anahtar kelimeler; bianco carrara mermer, carrara mermer m2 fiyatı, carrara mermer, italyan carrara mermer, carrara mermer özellikleri, carrara mermeri, mermer carrara, bianco carrara mermer fiyatları, Calacatta oro mermer, Calacatta borghini mermer, Calacatta vagli mermer, Calacatta White mermer

Ürünlerimiz ve mermer tasarım desteğimiz için bizimle iletişime geçebilir ve Ertaş Granit- Mermer kalitesinden faydalanabilirsiniz.

Özel ve Zarif Granit Desenler

Kristal yapısı ile farklı ve modern bir yapı oluşturan " granit " modellerimiz, büyüleyici güzelliği ve kullanışlı yapısı ile en çok tercih edilen modellerin ana malzemesi olma başarısını uzun yıllardır kaptırmamaktadır.

Zarif ve bir o kadar da özel tasarımları daha yakından görmek için fabrikamıza gelebilir ya da örnek olarak izlere sunmuş olduğumuz modelleri inceleyebilirsiniz.

Taşlar ile oynamak, sanattır !

Özel ve Zarif Granit Desenler | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko