Silver Wave - Gümüş Mermer | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Silver Wave - Gümüş Mermer

Silver Wave, diğer bir ismi ile Gümüş Mermer; sehpa ve masa modellerinde sıklıkla kullanılır.

Silver Wave, Türkçe ismi ile de Gümüş Dalga mermer çeşidi, gri ana renk üzerine beyaz ve siyah dalgalarda süslenmiş Hindistan orijinli bir mermer türüdür. Çok nadir olarak da yeşil ve kahverengi tonları da bulunabilmektedir. Özellikle iç mekanlarda kullanılan üst seviye bir mermer çeşidi olan Silver Wave, denizdeki dalgaları anımsattığı için bu ismi almıştır. 

Modern Dekorasyonun Aranılan Türü; Silver Wave

Üst segment bir mermer türü olan Gümüş Dalga Mermer, özellikle sehpa ve masalarda sıklıkla kullanışmaktadır. Kullanımı ve temizliği kolay olan Silver Wave, parlatma ve cilalama yöntemi ile de uzun süreli kullanım için uygun bir mermer haline gelmektedir.

Silver Wave Diğer Bilinen İsimleri

Gümüş ağaç mermeri, Dalgalı Hint Grisi, Gümüş Mermer, Silver Grey mermer olarak da anılmaktadır. 

Silver Wave ilgili anahtar kelimeler; silver wave mermer, silver gri mermer, silver fantasy mermer, silver river mermer, silver shadow mermer, silver bej mermer, silver gray mermer, silver stone mermer, gümüş mermer, silver grey mermer, silver mermer

Desenlerin Büyüsüne Kapılacaksınız

Mobilya Uygulamaları

Mobilya uygulamalarında mermer, granit gibi doğal taşların kullanımı son zamanlarda sıklıkla kullanılmaya başlandı. Şıklığın ve aynı zamanda da kaliteli bir kullanımın en önemli örneklerini veren "doğal taşların ruhunu" yansıtan uygulamalarımız, kişiye özel olarak tasarlanarak üretilmektedir.

Mobilya Uygulamaları | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Yemek Odalarınıza Özel

Yemek odalarında ve mutfaklarda en çok kullanılan malzeme olan granit ve mermer gerek kullanım kolaylığı gerekse de güzel görüntüsü ile Ertaş Granit farkını yansıtmaktadır. Bizimle iletişime geçerek uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yemek Odalarınıza Özel | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Dekorasyonunuzun Tamamlayıcısı

Dekorayonda tamamlayıcı mobilya ve aksesuarların şık bir tasarımla ev dekorasyonunda sizinle buluşmasını sağlayan Ertaş Granit, farklı modelleri ve göz alıcı tasarımları ile sizleri bekliyor.

Dekorasyonunuzun Tamamlayıcısı | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Size Özel Desenler

Size özel dekorasyon ürünleri ve mobilya tasarımları için fabrikamızı ziyaret edebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.  Sadece size özel dokusu ile mobilyaya çevrilecek olan doğal taş modellerimiz evinize şıklık katacak.

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size Özel Desenler | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko