Sahara Noir | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Sahara Noir

Siyah mermer çeşitlerinden en çok tercih edilen mermer çeşidi olan Sahara Noir, şık ve aynı zamanda da kullanışlı bir siyah mermer çeşididir.

Tunus’ya çıkartılan Sahara Noir, siyah zemin üzerine altın ve beyaz damarların dikey ve yatay olarak konumlanmasından oluşmaktadır. Koyu rengin asilliği ve canlı damarların şıklığı ile harmanlanan Sahara Noir Mermer, günümüzde ev dekorasyonlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle mermer yemek masası ve mermer sehpa modellerinde sıklıkla kullanılan Sahara Noir, lüks görüntüsü sayesinde ev dekorasyonlarına farklı bir hava katacak olan mermer çeşididir. 

Siyah mermer ve siyah mermer çeşitleri grubunda yer alan Sahara Noir, hem mermer mobilya hem de mermer döşeme gibi birçok farklı alanlarda tercih edilmektedir. Kullanımı kolay olması ve kolay temizlenebilir olmasından dolayı tercih edilen Sahara Noir Mermer, en sevilen doğal taştır. 

Sahara Noir ile ilgili anahtar kelimeler; sahara noir, sahara noir black, sahara noir mermer, siyah mermer, siyah mermer çeşitleri, beyaz damarlı mermer, sarı damarlı mermer, mermer çeşitleri, saha noir fiyatları, sahara mermer, noir mermer

Alanında Uzman İşçilik ve Uzun Yılların Deneyimi | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Alanında Uzman İşçilik ve Uzun Yılların Deneyimi

Firmamız doğal taş malzemelerinden Mermer, Granit, Traverten başta olmak üzere teminini, projelendirilmesini ve uygulamasını içeren tüm aşamaları deneyimli kadrosu ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

İyi malzemeyi tedarik ederek yaşam alanında kullanılan alanlar haline getiren Ertaş Granit, farklı projeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Desenlerin Büyüsüne Kapılacaksınız

Mobilya Uygulamaları

Mobilya uygulamalarında mermer, granit gibi doğal taşların kullanımı son zamanlarda sıklıkla kullanılmaya başlandı. Şıklığın ve aynı zamanda da kaliteli bir kullanımın en önemli örneklerini veren "doğal taşların ruhunu" yansıtan uygulamalarımız, kişiye özel olarak tasarlanarak üretilmektedir.

Mobilya Uygulamaları | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Yemek Odalarınıza Özel

Yemek odalarında ve mutfaklarda en çok kullanılan malzeme olan granit ve mermer gerek kullanım kolaylığı gerekse de güzel görüntüsü ile Ertaş Granit farkını yansıtmaktadır. Bizimle iletişime geçerek uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yemek Odalarınıza Özel | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Dekorasyonunuzun Tamamlayıcısı

Dekorayonda tamamlayıcı mobilya ve aksesuarların şık bir tasarımla ev dekorasyonunda sizinle buluşmasını sağlayan Ertaş Granit, farklı modelleri ve göz alıcı tasarımları ile sizleri bekliyor.

Dekorasyonunuzun Tamamlayıcısı | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Size Özel Desenler

Size özel dekorasyon ürünleri ve mobilya tasarımları için fabrikamızı ziyaret edebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.  Sadece size özel dokusu ile mobilyaya çevrilecek olan doğal taş modellerimiz evinize şıklık katacak.

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size Özel Desenler | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko