Calacatta Mermer | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Calacatta Mermer

Calacatta Mermer ürün seçeneklerimiz ile Ertaş Granit- Mermer olarak özel tasarımlar gerçekleştiriyoruz.

En çok tercih edilen mermer modellerinin başında Calacatta Mermer gelmektedir. İsim olarak pek bilinmese bile aslında calacatta mermer türü, mutfak dekorasyonlarında ve ev dekorasyon ürünlerinde en çok tercih edilen mermer modellerinin başında gelir. 


Turner Calacatta Mermer Yemek Masası

Beyaz mermer grubuna ait olan Calacatta Mermer, beyaz zemin üzerine gri damarları temsil etmektedir.  Ayrıca sertlik derecesi yüksek ve kalın bir mermer çeşididir. Bir İtalyan mermer çeşidi olarak bilinse de ülkemizde bu mermerden bulunmaktadır. Lüks bir tercih olarak adlandırılabilecek olan Calacatta, doğal bir yapıya sahip olması ile birlikte bir mermer ürünü olması nedeniyle de temizlik, koruma ve bakım işlemleri açısından mermer silimi ve parlatma hizmetleri gerçekleştirilmesi gerekmektedir. 


Calacatta Mermer Yan Sehpa

Genellikle lüks konutlar, oteller, şık mutfak dekorasyonları gibi alanlarda sıklıkla tercih edilen ve maliyet açısından diğer mermer türlerine göre daha fazla olan Calacatta Mermeri, Ertaş Granit- Mermer olarak sizin için lüks ve şık projelerde kullanıyoruz. 


Calacatta Mermer ile ilgili anahtar kelimeler;  star galaxy granit, granit star galaxy, calacatta mermer fiyat, calacatta mermer fiyatları, calacatta seramik, calacatta gold, calacatta gold mermer, calacatta mermer fiyatları, calacatta marble

Özel ve Zarif Granit Desenler

Kristal yapısı ile farklı ve modern bir yapı oluşturan " granit " modellerimiz, büyüleyici güzelliği ve kullanışlı yapısı ile en çok tercih edilen modellerin ana malzemesi olma başarısını uzun yıllardır kaptırmamaktadır.

Zarif ve bir o kadar da özel tasarımları daha yakından görmek için fabrikamıza gelebilir ya da örnek olarak izlere sunmuş olduğumuz modelleri inceleyebilirsiniz.

Taşlar ile oynamak, sanattır !

Özel ve Zarif Granit Desenler | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Mermer Skala