Emperador Mermer | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Emperador Mermer

Emperador Mermer, en çok kullanılan mermer çeşididir. Ertaş Granit-Mermer sayesinde Emperador Mermer çeşitlerini ve fiyatları öğrenebilirsiniz.

Türkiye’de en çok kullanılan ve en çok tercih edilen mermer desenlerinden ve mermer türlerinden bir tanesi de Emperador Mermer’dir. Emperador mermer basamak, emperador banyo gibi birçok kullanışlı alanda kullanılan bu mermer türü teknik özellikleri ile de oldukça fazla tercih edilmektedir. 

Emperador Mermer Çeşitleri ve Emperador Mermer  Özellikleri

Genellikle kahverengi tonlarda olan emperador mermer çeşidi, örümcek ağı damarları ile süslenen doğal taşlarla uyumlu mermer türüdür. Emperador Mermer, doğal taş görünümü sayesinde mobilya tasarımcılarının en çok tercih ettiği mermer çeşididir.  

Lena Granit Masa | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Emperador Mermer 

Ertaş Granit- Mermer, Türkiye’nin en kaliteli mobilya markalarından olma yolunda hızlı bir şekilde ilerleyen en önemli mermer firmalarının başında geliyor. Özel tasarımları ve şık ev dekorasyon ürünleri ile farkını yansıtan Ertaş Granit- Mermer, emperador mermer çeşitlerini usta bir şekilde işleyerek tasarlamaktadır. 

Atlante Granit Masa | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Emperador Mermer ile ilgili anahtar kelimeler; emperador mermer basamak, emperador nedir, emperador mermer fiyat, emperador gri, emperador banyo, emperador çeşitleri, emperador mermer ocakları 

Desenlerin Büyüsüne Kapılacaksınız

Mobilya Uygulamaları

Mobilya uygulamalarında mermer, granit gibi doğal taşların kullanımı son zamanlarda sıklıkla kullanılmaya başlandı. Şıklığın ve aynı zamanda da kaliteli bir kullanımın en önemli örneklerini veren "doğal taşların ruhunu" yansıtan uygulamalarımız, kişiye özel olarak tasarlanarak üretilmektedir.

Mobilya Uygulamaları | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Yemek Odalarınıza Özel

Yemek odalarında ve mutfaklarda en çok kullanılan malzeme olan granit ve mermer gerek kullanım kolaylığı gerekse de güzel görüntüsü ile Ertaş Granit farkını yansıtmaktadır. Bizimle iletişime geçerek uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yemek Odalarınıza Özel | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Dekorasyonunuzun Tamamlayıcısı

Dekorayonda tamamlayıcı mobilya ve aksesuarların şık bir tasarımla ev dekorasyonunda sizinle buluşmasını sağlayan Ertaş Granit, farklı modelleri ve göz alıcı tasarımları ile sizleri bekliyor.

Dekorasyonunuzun Tamamlayıcısı | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Size Özel Desenler

Size özel dekorasyon ürünleri ve mobilya tasarımları için fabrikamızı ziyaret edebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.  Sadece size özel dokusu ile mobilyaya çevrilecek olan doğal taş modellerimiz evinize şıklık katacak.

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size Özel Desenler | Ertaş Granit - Mermer Masa - Modoko - Masko

Mermer Skala